Going - wydarzenia kulturalne w Twoim mieście

Going. – wydarzenia kulturalne w Twojej okolicy

Lato jeszcze się nie skończyło! To oznacza, że nadal można przebierać w plenerowych zajęciach sportowych, seansach filmowych i sztukach teatralnych pod chmurką i darmowych koncertach! Ale skąd czerpać informacje, gdzie dzisiaj dzieje się coś ciekawego?
Jakiś czas temu trafiłam na ciekawą aplikację, która gromadzi większość wydarzeń z kilku dużych miast – Going.

Aplikacja jest dostępna na systemy iOS, Android i Windows Phone. Obsługa jest bardzo intuicyjna i przyjemna. To właśnie z niej czerpię najwięcej informacji odnośnie ciekawych wydarzeń kulturalnych w mojej okolicy.

Obecnie można tu znaleźć wiadomości na temat wydarzeń z Warszawy, Trójmiasta, Poznania, Krakowa, Śląska, Łodzi, Białystoku i Wrocławia, ale także te dotyczące festiwali np. Cieszanów Rock Festiwal, Kraków Live Festiwal, Tauron Nowa Muzyka, Electronic Beat.

Wydarzenia można filtrować m.in. po dacie i rodzaju, dzięki czemu szybko można znaleźć chociażby film na dzisiejszy wieczór 😉

Aplikacja pokazuje nie tylko darmowe wydarzenia, ale również umożliwia kupowanie biletów na te płatne (koncert, teatr, etc.). Niestety nie korzystałam jeszcze z tej opcji – teraz jest tyle ciekawych spotkań, które są bezpłatne, że żal byłoby je opuszczać!

Dlaczego piszę Wam o Going.?

Bo to świetne miejsce, z którego można czerpać informacje o interesujących wydarzeniach! Going. jest dostępna za darmo, więc wystarczy ją ściągnąć na swoje urządzenie i… nie trzeba się nawet logować (logowanie jest jednak konieczne, jeśli zamierzamy za jej pośrednictwem kupić jakiś bilet).

Napiszcie koniecznie czy już korzystacie z tej aplikacji? A może macie jakieś inne źródła informacji na temat wydarzeń kulturalnych w Waszej okolicy? Koniecznie dajcie znać! 😉

Pozdrawiam żwawo!

9 thoughts on “Going. – wydarzenia kulturalne w Twojej okolicy”

    1. Hej! A na jakim systemie zainstalowałaś aplikację? Na Androidzie Łódź również jest jednym z miast do wyboru (sprawdziłam, jest nawet kilka wydarzeń wartych uwagi 😉 )…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *