Świateczna papeteria do pobrania za darmo

Żwawy kalendarz adwentowy – wysyłanie kartek z życzeniami i świąteczna papeteria do pobrania

Staram się przesyłać kilka świątecznych kartek do moich bliskich, z którymi nie zobaczę się w czasie Świąt Bożego Narodzenia. Wiem, że coraz mniej osób kultywuje tę tradycję. Często spotykam się z SMSowymi życzeniami, na których napisanie poświęca się tylko kilka minut, po czym wysyła się je do wszystkich kontaktów… Ile razy dostałaś spersonalizowane życzenia na telefon? Osobiście rzadko się z takie dostaję. Nie widzę nic złego w przesyłaniu do siebie wiadomości SMS, ale takie bezmyślne „serdeczności” można jednak odczytać jako brak szacunku do adresata…
Dzisiaj proponuję, żebyś wysłała świąteczną kartkę do kilku wybranych osób, albo jeszcze lepiej – napisz list! Nawet sobie nie wyobrażasz ile radości i uśmiechu może on przynieść!
Oprócz tego w tym wpisie (specjalnie dla Ciebie!) została umieszczona papeteria do pobrania za darmo! Zapraszam 🙂

Świąteczna papeteria do pobrania za darmo

Wysyłanie własnoręcznie napisanych listów jest niezwykłą przyjemnością! Wybór papeterii, pióra lub długopisu, dobieranie odpowiednich słów, pisanie bez emotikonek – coś takiego wymaga skupienia, ale jednocześnie bardzo odpręża. Jeśli nawet nie pamiętasz kiedy wysłałaś ostatni list, to jest to świetny moment! Poświęć jeden wieczór właśnie na takie hyggowanie 😉

Do pisania listów może przydać się świąteczna papeteria. Zostawiam dla Ciebie trzy różne wzory, które możesz pobierać, drukować i w takiej, papierowej wersji wysyłać do swoich bliskich.

Darmowa świąteczna papeteria do pobrania - 3 różne wzory

Zimowa papeteria z bałwankami

Świąteczna papeteria – Wesołych Świąt

Zabawna papeteria z Mikołajem

Gdzie można kupić kartki pocztowe?

Oczywiście nie musisz pisać całego listu! Wysłanie świątecznych kartek to także przyjemne zajęcie! W sklepach jest sporo pocztówek, ale warto zainteresować się także Snail mail boxem. Jest to paczka subskrypcyjna z pocztówkami  i innymi papierniczymi drobnostkami, która co prawda jest skierowana głównie dla Postcrosserów, ale przecież nie musisz zamawiać jej co miesiąc – tutaj możesz zamówić jedną paczkę z 16 pocztówkami, naklejkami, taśmami ozdobnymi i innymi cudownościami za 20 zł.

Na koniec przypominam jeszcze o liście od Świętego Mikołaja, o którym pisałam tutaj. A Ty już wysłałaś świąteczne życzenia?

Pozdrawiam żwawo!

2 thoughts on “Żwawy kalendarz adwentowy – wysyłanie kartek z życzeniami i świąteczna papeteria do pobrania”

  1. Oh masz rację! Nie znoszę tego typu spamów życzeniowych, które wysyła się tzw. hurtem ;D
    Świetny pomysł z napisaniem listu własnoręcznie, idealna terapia, a na pewno przyniesie również radość odbiorcom 😉

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *