Spacer po mieście wśród świątecznych iluminacji

Żwawy kalendarz adwentowy – spacer po mieście wśród świątecznych iluminacji

Miasta rozbłysły tysiącami światełek! Kolorowe lampki ozdabiają okna, sklepowe witryny, przydrożne drzewka, a nawet fontanny. Pojawiły się także ciekawe świąteczne instalacje i choinki. Jest pięknie i żal byłoby nie pójść na wieczorny spacer w tak niezwykłej scenerii! 

Świąteczne iluminacje w Warszawie -Krakowskie Przedmieście

Świąteczne iluminacje w Warszawie

Świąteczna iluminacja w Łazienkach – tuż po zmroku można się tu przechadzać pośród świetlistych postaci w strojach z minionej epoki. Poza tym 18.02.2017 r. zostanie zorganizowany „Zimowy Wieczór Światła”. Będzie spacer z lampionami i ciekawa, czarodziejska iluminacja. Tutaj więcej szczegółów.

Królewski Ogród Światła przy pałacu w Wilanowie – o tej porze roku w Wilanowie pojawiają się fantazyjne instalacje. Spacer po Magicznym Ogrodzie Króla wśród barokowych roślin ułożonych z kolorowych światełek jest wspaniałym wydarzeniem dla dzieci, jak i dorosłych. Jest tam także Ogród Wyobraźni z pokazami łączącymi światło i muzykę klasyczną, a w weekendy na fasadzie pałacu są wyświetlane mappingi (trójwymiarowe pokazy łączące dźwięk, światło i obraz).

Spacery po mieście z przewodnikiem – warto również wziąć udział w wieczornym zwiedzaniu miasta. Tutaj i tutaj można zapoznać się z przykładowymi opisami organizowanych przechadzek.

Więcej o świątecznych warszawskich iluminacjach przeczytasz tutaj.

Świąteczna iluminacja Warszawa 2016

Pozdrawiam żwawo!

One thought on “Żwawy kalendarz adwentowy – spacer po mieście wśród świątecznych iluminacji”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *