Co robić zimą w mieście? Sporty zimowe w Warszawie

Żwawy kalendarz adwentowy – co robić zimą w mieście? Sporty zimowe w Warszawie

Święta Bożego Narodzenia to oczywiście wspaniały czas, ale poza siedzeniem przy stole i ucztowaniem warto zadbać o swoją kondycję i korzystać z możliwości jakie oferuje nam zimowa aura. Chociaż na razie z bitwy na śnieżki będą nici, a na lepienie bałwana trzeba poczekać, to wiele atrakcji w Warszawie jest już dostępnych. 

Co robić zimą w Warszawie?

Biegówki nad Wisłą – zimą w Plażowej można wypożyczyć narty do biegania i wyruszyć na wieczorne biegi z instruktorem. Na razie organizatorzy czekają na „poważną zimę”.

Curling – na Zimowym Narodowym można korzystać z lodowiska, zjeżdżać z górki na pontonach, ale i spróbować swoich sił w „szachach na lodzie”, czyli curlingu.

Łyżwy – to świetna zabawa dla każdego! Wybrane lodowiska w stolicy:

Narty – oczywiście na Górce Szczęśliwickiej. W ośrodku można uprawiać narciarstwo i snowboard. Na stok nie trzeba się wspinać z zimowym sprzętem, ponieważ na jego szczyt dowiozą nas specjalnie przygotowane wyciąg talerzykowy oraz kolejka krzesełkowa.

Sanki – autorzy tego artykułu przygotowali spis warszawskich górek, na które można wybrać się z zamiarem zjeżdżania na sankach, jednak dopóki będzie brakowało śniegu można korzystać ze zjeżdżalni grawitacyjnej.

Pozdrawiam żwawo!

One thought on “Żwawy kalendarz adwentowy – co robić zimą w mieście? Sporty zimowe w Warszawie”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *