Kartki na Wielkanoc do pobrania i wydrukowania za darmo

Kartki na Święta Wielkanocne do pobrania za darmo

Niedawno od mojego bratanka dostałam śliczną własnoręcznie przygotowaną kartkę świąteczną. Tym prezentem przypomniał mi o pocztówkach, które miałam wysłać bliskim. Wiadomo, że i na Wielkanoc królują SMSowe życzenia, ale czy nie przyjemnie jest wypisać życzenia odręcznie? Nawet nie spodziewasz się ile radości może przynieść taka (nie)zwykła kartka! Pamiętam, że w dzieciństwie zbierałam wszystkie pocztówki, które wpadły w moje ręce. Do dzisiaj moja mama ozdabia świątecznymi kartkami dom (tak, niektórzy jeszcze przesyłają jej takie upominki), mimo, że jest ich coraz mniej… W tym roku sam prześlij życzenia świąteczne własnoręcznie wypisane na pocztówkach i sprawdź ile uśmiechu przyniesie ich widok Twojej rodzinie 😉

Kartki świąteczne do pobrania za darmo

Na Boże Narodzenie przygotowałam papeterię, a już dzisiaj przekazuję na Twoje ręce wiosenne, świąteczne kartki pocztowe. Możesz je za darmo pobrać, wydrukować i przesłać do najbliższych Ci osób. Pamiętaj, że takie pocztówki możesz przygotować sam, bo to przecież dodatkowa frajda! Ale jeśli nie masz czasu – śmiało pobieraj poniższe 😉 Nie kupuj pocztówek, które na odwrocie mają wypisane gotowe życzenia, bo najważniejsze jest to, by były one idealnie dopasowane do obdarowanej osoby. Na pewno poradzisz sobie z tym wyzwaniem – przecież wystarczy kilka słów, może drobny rysunek, albo przyklejone zdjęcie. Życzliwe słowa i miłe wspomnienia wzruszą niejednego. Uwierz mi, że to dużo lepsze niż powielany co roku SMS… Poza tym taką kartkę z życzeniami w wielu domach wiesza się np. na lodówkę i niejednokrotnie do niej wraca. Czy nie będzie Ci przyjemnie, jeśli Twoja karteczka tam trafi?

Zaskocz swoich znajomych i rodzinę!

Poniżej znajdziesz odnośnik do dwóch przygotowanych przeze mnie kartek („Wesołych Świąt!” i „Wesołego Alleluja!”) w formie .pdf. Z łatwością będziesz mógł je pobrać na swój komputer i wydrukować.

Na koniec życzę Ci  Wesołych Świąt i dużo zabawy przy wypisywaniu swoich kartek świątecznych! 😉

Kartka wielkanocna do pobrania za darmo - Wesołych Świąt

Kartka wielkanocna do pobrania za darmo - Wesołego Alleluja

Kartki wielkanocne do pobrania za darmo – Wesołych Świąt i Wesołego Alleluja.pdf

Pozdrawiam żwawo!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *