Co robić zimą w mieście? Sporty zimowe w Warszawie

Żwawy kalendarz adwentowy – co robić zimą w mieście? Sporty zimowe w Warszawie

Święta Bożego Narodzenia to oczywiście wspaniały czas, ale poza siedzeniem przy stole i ucztowaniem warto zadbać o swoją kondycję i korzystać z możliwości jakie oferuje nam zimowa aura. Chociaż na razie z bitwy na śnieżki będą nici, a na lepienie bałwana trzeba poczekać, to wiele atrakcji w Warszawie jest już dostępnych. 

Co robić zimą w Warszawie?

Biegówki nad Wisłą – zimą w Plażowej można wypożyczyć narty do biegania i wyruszyć na wieczorne biegi z instruktorem. Na razie organizatorzy czekają na „poważną zimę”.

Curling – na Zimowym Narodowym można korzystać z lodowiska, zjeżdżać z górki na pontonach, ale i spróbować swoich sił w „szachach na lodzie”, czyli curlingu.

Łyżwy – to świetna zabawa dla każdego! Wybrane lodowiska w stolicy:

Narty – oczywiście na Górce Szczęśliwickiej. W ośrodku można uprawiać narciarstwo i snowboard. Na stok nie trzeba się wspinać z zimowym sprzętem, ponieważ na jego szczyt dowiozą nas specjalnie przygotowane wyciąg talerzykowy oraz kolejka krzesełkowa.

Sanki – autorzy tego artykułu przygotowali spis warszawskich górek, na które można wybrać się z zamiarem zjeżdżania na sankach, jednak dopóki będzie brakowało śniegu można korzystać ze zjeżdżalni grawitacyjnej.

Pozdrawiam żwawo!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *