W co się ubrać na wesele?

0
62

Kolejny zakupowy problem… Niedawno przecież wybierałam strój na komunię, a już mam kolejny dylemat – sukienka, w której będę mogła pójść na wesele.

Szukaj w sieci

Tym razem nie popełniłam błędu z ostatniego wpisu i nie szukałam sukienki w sklepach stacjonarnych (miałam już przecież wystarczająco wiele informacji na temat tego co mogę tam znaleźć). Przeszukałam sieć i zadziwiająco szybko znalazłam rzeczy, które będą odpowiednie na uroczystość.

W co się ubrać na wesele – moje wymagania

  • To musi być sukienka – niektóre kobiety wybierają kombinezony, spódnice, a nawet spodnie, ja koniecznie chciałam mieć sukienkę – po prostu.
  • Sukienka musi z naturalnych tkanin, ale nie z lnu! – jest czerwiec i mam nadzieję, że będzie ciepło, a ja mam zamiar dużo tańczyć, potrzebuję więc stroju, który nie przyklei się do mnie po kilku minutach. Dlaczego nie len? Bo (niestety) szybko się gniecie, a sukienka powinna dobrze wyglądać od początku do końca wesela.
  • Powinna pasować do butów, które mam już w szafie – nie chciałam kupować kolejnej pary, dlatego sukienka miała pasować do szpilek czarnych, beżowych albo koralowych.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here