Strona główna
Zakupy
Tutaj jesteś
Zakupy

Popularne rodzaje etui na telefon

Data publikacji 20 października 2020


Etui na telefon jest bardzo przydatnym gadżetem, dzięki któremu możemy w odpowiedni sposób chronić nasz telefon. Etui zabezpiecza urządzenie przed różnego rodzaju uszkodzeniami mechanicznymi, na przykład przed uszkodzeniem brzegów lub stłuczeniem ekranu. Dlatego warto się w nie zaopatrzyć w przypadku posiadania telefonu. W sprzedaży można znaleźć różne rodzaje etui na telefon. Warto je poznać i wybrać dla siebie jak najbardziej odpowiedni.

Etui silikonowe

Wśród różnych rodzajów etui można wymienić produkt, który jest wykonany z takiego materiału jak silikon. Z całą pewnością jest to bardzo dobre rozwiązanie dla wielu osób, które również jest stosunkowo tanie. Silikonowe etui w bardzo prosty sposób można zamontować, a także nie zwiększa znacząco rozmiarów samego telefonu, co jest bardzo korzystnym rozwiązaniem dla wielu osób. Etui silikonowe występuje w zróżnicowanych kolorach, dlatego na pewno każdy znajdzie odpowiedni dla siebie produkt.

Etui ze skóry

Produkt taki jak etui może być również wykonany ze skóry lub ekoskóry. Jest to rozwiązanie bardzo eleganckie, dlatego z całą pewnością przypadnie do gustu wszystkim fanom klasycznych produktów. Oprócz tego etui wykonane ze skóry charakteryzuje się stosunkowo dużą trwałością, dlatego jest odporne na różnego rodzaju uszkodzenia mechaniczne. Warto się w nie zaopatrzyć, jeśli pragniemy na długi czas zachować pierwotne właściwości oraz wygląd naszego etui na telefon. Jednak produkty wykonane ze skóry mają stosunkowo wyższą cenę. Warto na to zwrócić uwagę podczas ich zakupu.

Etui z TPU

Wśród różnych rodzajów etui na telefon można także wymienić produkty, które są wykonane z takiego materiału jak TPU, czyli Thermoplastic polyurethane. Tworzywo tego rodzaju cieszy się bardzo dużą popularnością wśród użytkowników, dlatego jest tak chętnie wybierane przez wiele osób. TPU swoim wyglądem przypomina silikon, jednak ma on trochę odmienne właściwości. Przede wszystkim jest bardzo elastyczny, dzięki czemu zapewnia doskonałą ochronę przed wszelkiego rodzaju wstrząsami.

Etui poliwęglanowe

W sprzedaży w bogatej ofercie można również wymienić etui wykonane z takiego materiału jak poliwęglan. Zapewniają one bardzo wysoką odporność na wszelkiego rodzaju uszkodzenia mechaniczne. Wśród nich można przede wszystkim wymienić zarysowania, ale także upadki czy uderzenia. Jednak w znaczący sposób zwiększają gabaryty samego telefonu. Warto zastanowić się nad takim rozwiązaniem w przypadku, gdy potrzebujemy bardzo solidnej ochrony dla naszego telefonu.

Etui gumowe

Etui na telefon może być również wyprodukowane z takiego materiału jak guma. Nie są one za bardzo popularne, jednak również ich użytkowanie posiada pewne zalety. Przede wszystkim telefon w gumowym etui bardzo dobrze się trzyma. Jest to możliwe nawet mokrą lub wilgotną dłonią, co nie ma miejsca w przypadku etui na telefon, które jest wykonane z innego rodzaju materiału. Gumowy materiał w korzystny sposób również amortyzuje wszelkiego rodzaju wstrząsy oraz upadki, dlatego na pewno będzie idealnym rozwiązaniem dla wielu osób.

Redakcja zwawyleniwiec.pl

Jacek, redaktor strony Zwawyleniwiec.pl, to pasjonat zafascynowany światem mody, pracy oraz zakupów. Jego artykuły nie tylko prezentują najnowsze trendy w modzie, ale także udzielają praktycznych wskazówek dotyczących życia zawodowego i skutecznych zakupów. Jacek, z pełnym zaangażowaniem, dzieli się inspiracjami, które pomagają czytelnikom tworzyć stylowe i funkcjonalne życie.

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ

Jesteś zainteresowany reklamą?